Evolis Agilia

Agilia je prvá retransferová tlačiareň kariet, ktorú si značka Evolis vyrába úplne sama. Vďaka tomu je zaručená najvyššia kvalita tlače a zabezpečenie pre všetky typy kariet. S rozlíšením 600 dpi, širokými možnosťami kódovania a rýchlosťou tlače až 150 kariet za hodinu patrí Agilia medzi špičku retransferovej tlače.

Objednané
Kód: 341
Značka: EVOLIS
€4.020 €3.350 bez DPH
Kategória: Tlačiarne
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Dokonalý dizajn kariet podporený vysokou kvalitou tlače


S retransferovou tlačiarňou Evolis Agilia sa vám otvárajú nové možnosti tlače kariet. Agilia poskytuje široké možnosti grafickej personalizácie a umožňuje tlač za okraj (tlač pokrýva celú plochu karty) s rozlíšením až 600 dpi. Výsledkom sú karty prevedené do najmenších detailov. Vďaka Evolis Agilia tak môžete tvoriť nadštandardne kvalitné karty, ktoré majú veľmi dlhú životnosť.

Agilia vyniká výnimočnou jemnosťou tlače, ktorá dovoľuje tvoriť rôzne druhy bezpečnostných prvkov, ako sú QR kódy, mikrotext, guilloches či dvojitý retransferový film. Ak chcete zaistiť ešte vyššiu úroveň, môžete využiť ďalšie možnosti kódovania (magnetický prúžok alebo bezkontaktný čip).

 

Pre tlač sofistikovaných kariet podľa vášho výberu


Tlačiareň kariet Evolis Agilia je pripravená na karty, ktoré potrebuje. Zvládne PVC, PET, ABS aj PC karty. Potlač je možná na všetky karty, ktoré majú hrúbku od 30 do 50 milimetrov. Rýchlosť tlače je 150 jednostranných kariet/hod.

Agilia je navyše vybavená podávačom na 200 kariet a zásobníkom na 100 kariet, vďaka ktorým je tlač ešte jednoduchšia a efektívnejšia.

Tlač je intuitívna a jednoduchá. Pomáha veľký LCD displej, jednoduchá manipulácia so spotrebným materiálom a prepracovaný softvér Evolis Premium Suite 2 s optimalizovaným užívateľským rozhraním. Vďaka mobilnej aplikácii môžete karty tlačiť pokojne aj z tabletu alebo smartfónu.

Tlačiareň kariet Evolis Agilia je ideálna pre: 

  • firemné ID karty
  • bezpečnostné prístupové preukazy
  • študentské karty
  • platobné karty
  • vernostné/darčekové karty
  • občianske preukazy
  • vodičské preukazy
Späť do obchodu