Karta Samolepiaca - Prelepka

Samolepiace karty umožňujú opakované použitie drahých čipových kariet. V prípade, že je potrebné na kartu tlačiť nové data, samolepka sa odstráni a použije sa nová. Karty sú určené pre ďalšiu potlač vo vybraných typoch tlačiarní ID kariet. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Skladom
Kód: 104523-010
Značka: Zebra
€0,58 €0,48 bez DPH
Kategória: Plastové karty
Hrúbka: 0,25 mm (10mil)
Materiál: PVC (Polyvinylchlorid)
Rozmery: CR80
Technológia : Bez technológie
Typ karty: Ostatné

Samolepiace karty tiež známe ako “sticky cards” alebo “polepky” či “prelepky”. Určené pre opakované použitie drahých RFID kariet. Sendvičová konštrukcia o celkovej hrúbke 0,76mm umožňuje kvalitnú potlač v tlačiarniach plastových kariet bez nutnosti meniť prítlak tlačovej hlavy. Po potlačení sa z karty odlepí nosič a samolepka se aplikuje na bežnú či bezkontaktnú kartu. Karty sú navrhnuté pre optimálnu kvalitu tlače pri použití v tlačiarniach s priamou tlačou.

Pozor: skladujte v teplote max. do 30°C

Karty sú určené pre potlač vo vybraných typoch tlačiarní plastových kariet. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Samolepiace karty sú vhodné pre čiernobielu tlač textov a čiarových kódov alebo jednoduché grafiky - identifikačné foto zamestnanca, logo organizácie a pod. Nie sú vhodné pre plne farebnú tlač až k okraju karty.

Niektoré tlačiarne kariet neumožňujú potlač samolepiacich kariet vďaka konštrukcii podávacieho mechanizmu. Samolepiace karty neodporúčame používať v kombinácii s technológiou nepriameho tlače - retransferu. Pri viacvrstvovej potlači venujte zvýšenú starostlivosť údržbe tlačovej hlavy a podávacích valčekov. V tlačovej dráhe môžu priľnúť drobné čiastočky lepidla, ktoré môžu časom spôsobiť nepriechodnosť dráhy karty.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie