Karta Samolepiaca - Prelepka

Samolepiace karty umožňujú opakované použitie drahých čipových kariet. V prípade, že je potrebné na kartu tlačiť nové data, samolepka sa odstráni a použije sa nová. Karty sú určené pre ďalšiu potlač vo vybraných typoch tlačiarní ID kariet. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Skladom
Kód: 104523-010
Značka: Zebra
€0,58 €0,48 bez DPH
Kategória: Plastové karty
Hmotnosť: 0.1 kg
Hrúbka: 0,25 mm (10mil)
Materiál: PVC (Polyvinylchlorid)
Rozmery: CR80
Technológia : Bez technológie
Typ karty: Ostatné

Samolepiace karty tiež známe ako “sticky cards” alebo “polepky” či “prelepky”. Určené pre opakované použitie drahých RFID kariet. Sendvičová konštrukcia o celkovej hrúbke 0,76mm umožňuje kvalitnú potlač v tlačiarniach plastových kariet bez nutnosti meniť prítlak tlačovej hlavy. Po potlačení sa z karty odlepí nosič a samolepka se aplikuje na bežnú či bezkontaktnú kartu. Karty sú navrhnuté pre optimálnu kvalitu tlače pri použití v tlačiarniach s priamou tlačou.

Pozor: skladujte v teplote max. do 30°C

Karty sú určené pre potlač vo vybraných typoch tlačiarní plastových kariet. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Samolepiace karty sú vhodné pre čiernobielu tlač textov a čiarových kódov alebo jednoduché grafiky - identifikačné foto zamestnanca, logo organizácie a pod. Nie sú vhodné pre plne farebnú tlač až k okraju karty.

Niektoré tlačiarne kariet neumožňujú potlač samolepiacich kariet vďaka konštrukcii podávacieho mechanizmu. Samolepiace karty neodporúčame používať v kombinácii s technológiou nepriameho tlače - retransferu. Pri viacvrstvovej potlači venujte zvýšenú starostlivosť údržbe tlačovej hlavy a podávacích valčekov. V tlačovej dráhe môžu priľnúť drobné čiastočky lepidla, ktoré môžu časom spôsobiť nepriechodnosť dráhy karty.

Späť do obchodu