Karta magnetická LoCo

Vysoko kvalitné a zabezpečené plastové karty Zebra s magnetickým pruhom. Koercitivita LoCo 300 Oe.

Skladom
Kód: 104523-115
Značka: Zebra
€0,18 €0,15 bez DPH
Kategória: Plastové karty
Hrúbka: 0,76 mm (30mil)
Matetiál: PVC (Polyvinylchlorid)
Rozmery: CR80
Technológia: Lo-Co, LoCo 300 Oe
Typ karty: Magnetická karta
Plastové karty s magnetickým pruhem LoCo
Nízká koercivita 300 Oe
Odpovídá normě ČSN ISO/IEC 7811-2
Karty s magnetickou stopou existujú už od počiatku sedemdesiatych rokov, kedy bol magnetický prúžok používáný na papierových a na filmom založených ID kartách, rovnako ako na kreditných kartách. Technológia magnetického prúžku je veľmi rozšírená po celom svete a aj v USA zostáva dominantnou technologiou pre spracovanie transakcí a kontrolu prístupu.


Terminologie kódovánie magnetickej stopy:
Koercivita -  Technický termín používaný pre určenie intenzity magnetického pola, ktorá spôsobí zmenu dát magnetickej stopy. Koercivita je udávaná v Oerstedech (Oe). Koercivita určuje, ako náročné je zakódovánie informacie do magnetickej stopy.


LoCo (300 Oe)
Skratka pre nízkú koercivitu. Jednoduchší na Kódovanie a lacnejší ako karty s magnetickou stopou HiCo. Výber typu magnetickej stopy závisí na tom, ako bude karta používaná. Bude Magnetická stopa používaná denne, mesačne, alebo iba niekoľkokrát za rok.

 
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie