Evolis Signature Pad Sig100

Podpisová podložka pre rýchle a Zabezpečené zaznamenanie podpisu. Slúži k rýchlemu overenie identity alebo podpisovanie dokumentov. Šifrovanie AES, pripojenie USB.

Skladom
Kód: ST-BE105-2-UEVL
€216 €180 bez DPH
Kategória: Podpisové podložky
Hmotnosť: 0.1 kg

Podpisové podložky Evolis Sig100 slúžia k rýchlemu , efektívnemu a bezpečnému zaznamenávanie podpisov . Podpisy možno zaznamenať v priebehu niekoľkých sekúnd a vykonávať tak rýchle overovanie identity , podpisovanie dokumentov a mnoho ďalšieho , a to dokonca na cestách . Zníži sa tým spotreba papiera a zlepší imidž vašej spoločnosti .

Presnosť a bezpečnosť

Podpisová podložka Evolis Sig100 digitalizujú podpisy vo vysokom rozlíšení a možno ich tiež použiť k záznamu biometrických dát , napríklad rýchlosti písania alebo tlaku na pero ( dynamické rozpoznávanie ) . Bezpečný prenos dát medzi podložkou a počítačom je zaručený použitím šifrovanie AES ( Advanced Encryption Standard ) .

Prirodzený pocit pri písaní

Podpisové podložky Evolis Sig100 majú veľkú plochu a jedinečný povrch, ktorý poskytuje prirodzený pocit pri písaní . Podpis sa zobrazuje v reálnom čase na podložke , ktorá je podsvietená pre maximálnu viditeľnosť za všetkých svetelných podmienok .

Dokumenty a reklama

Podpisové podložky Evolis dokážu zobraziť text a obrázky , takže užívateľ môže vidieť dokument , ktorý podpisuje . Sig200 tiež dokáže zobraziť plne farebnú reklamu pomocou funkcie slideshow .

Jednoduché použitie

Podpisové podložky Evolis sú kompaktné a úzke a ideálne pre použitie vo všetkých pracovných podmienkach , najmä na cestách . Sig100 a Sig200 sa pripájajú priamo do počítača pomocou kábla USB , ktorý tiež slúži ako napájanie . Nie je potrebný žiadny externý zdroj . Systém je rozpozná automaticky .

Jednoduché použitie

Podpisové podložky Evolis možné jednoducho integrovať do IT systémov a existujúcich aplikácií pomocou API a bezplatného SDK .

Dlhá životnosť

Podpisové podložky Sig100 sú robustné a majú povrch odolný proti poškriabaniu , čo predlžuje ich životnosť . Majú tiež 2-ročnú záruku , takže ide o dlhodobú investíciu .

Späť do obchodu