Evolis Signature Pad Sig200 SW Bundle

Podpisová podložka Evolis Signature Pad Sig200 v sade so softvérom pre vygenerovanie "zaručeného elektronického podpisu" podľa európskeho nariadenia eIDAS / GDPR s rozšírenými možnosťami práce s dokumentmi.

Skladom
Kód: ST-CE1075-2-UEVL-MB1
€420 €350 bez DPH
Kategória: Podpisové podložky
Hmotnosť: 0.1 kg

Podpisové podložky Evolis Sig200 slúžia k rychlému, efektívnemu a bezpečnému zaznamenávaniu podpisov. Podpisy možno zaznamenať v priebehu niekoľkých sekúnd a vykonávať tak rýchle overovanie identity, podpisovanie dokumentov a mnoho ďalšieho, a to dokonca na cestách. Zníži sa tým spotreba papiera a zlepší imidž vašej spoločnosti.

PRESNOSŤ A BEZPEČNOSŤ

Podpisová podložka Evolis Sig 200 digitalizuje podpisy vo vysokom rozlíšení a možno ich tiež použiť k záznamu biometrických dát, napríklad rýchlosti písania alebo tlaku na pero (dynamické rozpoznávanie). Bezpečný prenos dát medzi podložkou a počítačom je zaručený použitím šifrovanie AES (Advanced Encryption Standard).

PRIRODZENÝ POCIT

Podpisová podložka Evolis Sig200 má veľkú plochu a jedinečný povrch, ktorý poskytuje prirodzený pocit pri písaní. Podpis sa zobrazuje v reálnom čase na podložke, ktorá je podsvietená pre maximálnu viditeľnosť za všetkých svetelných podmienok.

DOKUMENTY A REKLAMA

Podpisové podložky Evolis dokážu zobraziť text a obrázky, takže užívateľ môže vidieť dokument, ktorý podpisuje. Sig200 tiež dokáže zobraziť plne farebnú reklamu pomocou funkcie slideshow.

LAHKÉ POUŽITIE

Podpisové podložky Evolis sú kompaktné a úzke a ideálne pre použitie vo všetkých pracovných podmienkach, najmä na cestách. Sig100 a Sig200 sa pripájajú priamo do počítača pomocou kábla USB, ktorý tiež slúži ako napájanie. Nie je potrebný žiadny externý zdroj. Systém ich rozpozná automaticky.

JEDNODUCHÁ INTEGRÁCIA

Podpisové podložky Evolis možné jednoducho integrovať do IT systémov a existujúcich aplikácií pomocou API a bezplatného SDK.

DLHODOBÁ INVESTÍCIA

Podpisové podložky Sig100 a Sig200 sú robustné a majú povrch odolný proti poškriabaniu, čo predlžuje ich životnosť. Majú tiež 2-ročnú záruku, takže ide o dlhodobú investíciu.

Podpisové podložky Evolis Sig200 sú ideálne pre:

  • úrady - identifikačné dokumenty registračné formuláre
  • podniky a firmy - zmluvy, riadenie ľudských zdrojov, evidencia návštev
  • finančné služby - správa účtov, poskytovanie úverov
  • obchodníkov - potvrdzovanie platieb, vernostné programy
  • zdravotníctvo - prijímanie pacientov, zdravotné záznamy
  • turizmus a pohostinstvá - registrácia, prihlasovanie / odhlasovanie

 V kombinácii s voliteľným SW Evolis SignoSign / 2 možno podložku používať na okamžité vytváranie a podpisovanie dokumentov PDF.

Pomocou funkcie slideshow zobrazujú plne farebnú reklamu.

Podložky Evolis majú veľkú plochu a jedinečný povrch pre prirodzený pocit pri písaní. Podpis sa zobrazuje v reálnom čase na podsvietenej podložke. Podložky dokážu zobraziť text a obrázky - užívateľ vidí dokument, ktorý podpisuje.

Podpisová podložka Evolis Signature Pad Sig200 v sade so softvérom umožňuje vygenerovanie "zaručeného elektronického podpisu" podľa európskeho nariadenia eIDAS / GDPR s rozšírenými možnosťami práce s dokumentmi.

Späť do obchodu