Evolis Signature Pad Sig100 SW Bundle

Podpisová podložka Evolis Signature Pad Sig200 v sade so softvérom pre vygenerovanie "zaručeného elektronického podpisu" podľa európskeho nariadenia eIDAS / GDPR s rozšírenými možnosťami práce s dokumentmi.

Skladom
Kód: ST-BE105-2-UEVL-MB1
€312 €260 bez DPH
Kategória: Podpisové podložky

Podpisová podložka Evolis Sig100 slúži k digitalizácii podpisov vo vysokom rozlíšení. Možno ju použiť aj k záznamu biometrických dát pomocou dynamického rozpoznávania - rýchlosti písania alebo tlaku na pero. Bezpečný prenos dát medzi podložkou a počítačom je zaručený šifrovaním AES.

Podpisové podložky Evolis Sig100 sú ideálne pre:

  • úrady - identifikačné dokumenty registračné formuláre
  • podniky a firmy - zmluvy, riadenie ľudských zdrojov, evidencia návštev
  • finančné služby - správa účtov, poskytovanie úverov
  • obchodníkov - potvrdzovanie platieb, vernostné programy
  • zdravotníctvo - prijímanie pacientov, zdravotné záznamy
  • turizmus a pohostinstvá - registrácia, prihlasovanie / odhlasovanie

V kombinácii s voliteľným SW Evolis SignoSign / 2 možno podložku používať na okamžité vytváranie a podpisovanie dokumentov PDF.

Podložky Evolis majú veľkú plochu a jedinečný povrch pre prirodzený pocit pri písaní. Podpis sa zobrazuje v reálnom čase na podsvietenej podložke. Podložky dokážu zobraziť text a obrázky - užívateľ vidí dokument, ktorý podpisuje.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie