Evolis Signature Pad Sig Activ

Podpisová podložka k efektívnemu a bezpečnému zaznamenanie podpisu behom niekoľkých sekúnd. Slúži k rýchlemu overenie identity alebo podpisovanie dokumentov. Šifrovanie AES, pripojenie USB, funkcia slideshow pre plne farebnú reklamu. Technológia elektromagnetickej rezonancie.

Skladom
Kód: ST-GERT-3-UEVL
€324 €270 bez DPH
Kategória: Podpisové podložky

Podpisová podložka Evolis Sig Activ slúži k digitalizácii podpisov vo vysokom rozlíšení. Možno ju použiť aj k záznamu biometrických dát pomocou dynamického rozpoznávania - rýchlosti písania alebo tlaku na pero. Bezpečný prenos dát medzi podložkou a počítačom je zaručený šifrovaním AES. Technológia elektromagnetickej rezonancie (ERT) zabezpečí vysoko kvalitný záznam podpisu.

Podpisové podložky Evolis Sig Activ sú ideálne pre:

  • úrady - identifikačné dokumenty registračné formuláre
  • podniky a firmy - zmluvy, riadenie ľudských zdrojov, evidencia návštev
  • finančné služby - správa účtov, poskytovanie úverov
  • obchodníkov - potvrdzovanie platieb, vernostné programy
  • zdravotníctvo - prijímanie pacientov, zdravotné záznamy
  • turizmus a pohostinstvá - registrácia, prihlasovanie / odhlasovanie

V kombinácii s voliteľným SW Evolis SignoSign / 2 možno podložku používať na okamžité vytváranie a podpisovanie dokumentov PDF.

Pomocou funkcie slideshow zobrazujú plne farebnú reklamu.

Podložky Evolis majú veľkú plochu a jedinečný povrch pre prirodzený pocit pri písaní. Podpis sa zobrazuje v reálnom čase na podsvietenej podložke. Podložky dokážu zobraziť text a obrázky - užívateľ vidí dokument, ktorý podpisuje.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie