Evolis Signature Pad Sig Activ

Podpisová podložka k efektívnemu a bezpečnému zaznamenanie podpisu behom niekoľkých sekúnd. Slúži k rýchlemu overenie identity alebo podpisovanie dokumentov. Šifrovanie AES, pripojenie USB, funkcia slideshow pre plne farebnú reklamu. Technológia elektromagnetickej rezonancie.

Skladom
Kód: ST-GERT-3-UEVL
€324 €270 bez DPH
Kategória: Podpisové podložky
Hmotnosť: 0.1 kg

Podpisová podložka Evolis Sig Activ slúži k digitalizácii podpisov vo vysokom rozlíšení. Možno ju použiť aj k záznamu biometrických dát pomocou dynamického rozpoznávania - rýchlosti písania alebo tlaku na pero. Bezpečný prenos dát medzi podložkou a počítačom je zaručený šifrovaním AES. Technológia elektromagnetickej rezonancie (ERT) zabezpečí vysoko kvalitný záznam podpisu.

Podpisové podložky Evolis Sig Activ sú ideálne pre:

  • úrady - identifikačné dokumenty registračné formuláre
  • podniky a firmy - zmluvy, riadenie ľudských zdrojov, evidencia návštev
  • finančné služby - správa účtov, poskytovanie úverov
  • obchodníkov - potvrdzovanie platieb, vernostné programy
  • zdravotníctvo - prijímanie pacientov, zdravotné záznamy
  • turizmus a pohostinstvá - registrácia, prihlasovanie / odhlasovanie

V kombinácii s voliteľným SW Evolis SignoSign / 2 možno podložku používať na okamžité vytváranie a podpisovanie dokumentov PDF.

Pomocou funkcie slideshow zobrazujú plne farebnú reklamu.

Podložky Evolis majú veľkú plochu a jedinečný povrch pre prirodzený pocit pri písaní. Podpis sa zobrazuje v reálnom čase na podsvietenej podložke. Podložky dokážu zobraziť text a obrázky - užívateľ vidí dokument, ktorý podpisuje.

Späť do obchodu