Cardpresso XXS

Základná verzia softvéru pre návrh, tlač a kódovanie plastových kariet. Verzia CardPresso XXS poskytuje celý rad grafických, editačných a tlačových funkcií s možnosťou ich postupného rozšírenia.

Skladom
Kód: S-CP1000
€78 €65 bez DPH
Kategória: Software

SW CardPresso je dodávaný v niekoľkých verziách  - umožní prácu nenáročným používateľom rovnako ako skúseným kartovým profesionálom, ktorí vyžadujú možnosti pripojenia k databázam alebo napr. Podporu moderných technológií ako kódovanie bezkontaktných kariet .

Pre jednotlivé verzie CardPresso možno zakúpiť dodatočný upgrade , takže možnosti softvéru porastú s vaším kartovým projektom.

CardPresso ponúka intuitívne a zrozumiteľné ovládanie - cesta od návrhu k hotovej karte je otázkou niekoľkých okamihov.

Porovnanie verzií a funkcie SW CardPresso nájdete v záložke technické parametre, k zakúpeniu aj výkonnejšie verzie CardPresso XM a  CardPresso XS .

Prečo zvoliť CardPresso

  • intuitívne ovládanie - nemusíte byť špecialita na tlačový softvér a napriek tomu dokážete s pomocou CardPresso vytvoriť identifikačnú kartu behom okamihu
  • možnosť postupného upgradu - nakúpte iba tie funkcie, ktoré skutočne potrebujete, ak sa vaše nároky na softvér časom zmení, pomôžeme vám vybrať vhodný upgrade

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie