Cardpresso XXS

Základná verzia softvéru pre návrh, tlač a kódovanie plastových kariet. Verzia CardPresso XXS poskytuje celý rad grafických, editačných a tlačových funkcií s možnosťou ich postupného rozšírenia.

Skladom
Kód: S-CP1000
€78 €65 bez DPH
Kategória: Software
Hmotnosť: 0.1 kg

SW CardPresso je dodávaný v niekoľkých verziách  - umožní prácu nenáročným používateľom rovnako ako skúseným kartovým profesionálom, ktorí vyžadujú možnosti pripojenia k databázam alebo napr. Podporu moderných technológií ako kódovanie bezkontaktných kariet .

Pre jednotlivé verzie CardPresso možno zakúpiť dodatočný upgrade , takže možnosti softvéru porastú s vaším kartovým projektom.

CardPresso ponúka intuitívne a zrozumiteľné ovládanie - cesta od návrhu k hotovej karte je otázkou niekoľkých okamihov.

Porovnanie verzií a funkcie SW CardPresso nájdete v záložke technické parametre, k zakúpeniu aj výkonnejšie verzie CardPresso XM a  CardPresso XS .

Prečo zvoliť CardPresso

  • intuitívne ovládanie - nemusíte byť špecialita na tlačový softvér a napriek tomu dokážete s pomocou CardPresso vytvoriť identifikačnú kartu behom okamihu
  • možnosť postupného upgradu - nakúpte iba tie funkcie, ktoré skutočne potrebujete, ak sa vaše nároky na softvér časom zmení, pomôžeme vám vybrať vhodný upgrade
Späť do obchodu